بزرگ نمودن سینه با استفاده از ورزش و سایر روش های غیر جراحی

سایز سینه ها یکی از نکات اساسی در جذابیت زنان محسوب می شود بنابراین مخاطب مقاله سلامت وب امروز ما زنانی  می باشند که از داشتن سینه های کوچک رنج می برند و علاقمندند تا با استفاده از روش های غیر جراحی بتوانند سینه های خود را بزرگ و خوش فرم نمایند .بزرگ نمودن سینه با استفاده از ورزش ها و اصلاحات تغذیه ای و در واقع بدون استفاده از روش های غیر جراحی موضوعی استت که سلامت وب،امروز بدان پرداخته است .شایان ذکر است بدانید روش های ارائه شده در این مقاله علمی و عملی بوده و در مدت کوتاهی نتایج حیرت انگیزی را در راستای بزرگ نمودن سینه های کوچک به همراه خواهد داشت .

بزرگ نمودن سینه بدون جراحی

بزرگ نمودن سینه با استفاده از تمارین ورزشی متمرکز بر روی عضلات سینه و بهبود فرم تغذیه ساده ترین ، در دسترس ترین ،ارزان ترین ،ایمن ترین و موثرترین روش های غیر جراحی بزرگ نمودن سینه به شمار می آید .اگر از داشتن سینه هایی کوچک ناراحت هستید خبر خوشی برایتان داریم . راه هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید سایز سینه خود را افزایش دهید.پس با سلامت وب امروز همراه شوید تا نکات جدید و مهمی را در زمینه بزرگ نمودن سینه با استفاده از روش های غیر جراحی فراگیرید .


بزرگ نمودن سینه با استفاده از تمارین ورزشی

اگر قصد بزرگ نمودن سینه های خود را دارید می بایست تمریناتی را که سبب تقویت ماهیچه های سینه می شوند انجام دهید .شایع ترین تمرینات موثر در افزایش سایز سینه را می توانید در ادامه نوشته سلامت وب امروز مطالعه بفرمایید:


1-پوش آپ

برای انجام این تمرین جهت بزرگ نمودن سینه های خود کافیست روی شکم بر روی زمین بخوابید اکنون پاهای خود را بکشید و نوک پنجه را بر روی زمین بگذارید سپس دست ها را صاف کرده و بدن را بلند کنید، به طوری که روی نوک پنجه پا و کف دست ها تکیه داشته باشید. چانه را کمی به سمت سینه ها متمایل کرده و عضلات شکم را سفت نمایید .سپس مجددا آرنج ها را خم نموده و کل بدن را به یکباره به سمت پایین بیاورید به نحوی که سینه ها با زمین برخورد نداشته باشند و بازوها در حالت موازی با زمین قرار گیرند .این تمرین را در سه ست 15 تایی به صورت منظم و روزانه انجام دهید.

برای بزرگ شدن سینه چه بخوریم؟


2- پرس وزنه

مطابق تصویر بر روی یک نیمکت شیب دار یا میز پرس سینه به پشت بخوابید و در حالی که در هر دست وزنه ای دارید دست ها را به همراه وزنه ها کاملا به سمت بالا ببرید .به نحوی که دست ها کاملا در بالای شانه هایتان قرار بگیرند و کف دست ها پشت به صورت شما باشد .اکنون وزنه را به حدی پایی بیاورید تا آرنج شما در وضعیت زاویه 90 درجه قرار گیرد مجددا وزنه را بالا برده و به همین منوال به سمت پایین بیاورید .این یکی دیگر از تمرینات تقویت عضلات قفسه سینه است که انجام آن باعث ایجاد عضلات قوی تر و بزرگ نمودن سینه ها در مدت کوتاهی خواهد شد.

بزرگ شدن سینه بعد از ازدواج


3-کشیدن سینه ها

انجام این تمرین ساده سبب افزایش سایز عضلات سینه خواهد شد .برای انجام این تمرین کافیست یک حوله را مطابق شکل با هر دو دست بگیرید و سپس در حالی که حوله را در مقابل قفسه سینه خود نگه داشته اید هر دو بازو را باز کنید و در همان حال دو طرف حوله را به صورت هم زمان بکشید.با انجام این حرکت رفت و برگشتی در کوتاهترین زمتن ممکن می توانید سایز سینه هایتان را افزایش داده و سینه هایی سفت و حجیم داشته باشید.


4- پوش آپ دیوار

بزرگ نمودن سینه با تمرین پوش آپ دیوار روشی بسیار ساده و در دسترس است که به سادگی در منزل قابل انجام می باشد .بدین منظور برای انجام این تمرین مقابل یک دیوار بایستید و با قرار دادن کف دست ها به دیوار فشار وارد کنید یعنی به کمک دست ها به دیوار نزدیک شده و سپس دور شوید .

بزرگ نمودن سینه با ورزش


بزرگ نمودن سینه با استفاده از اصلاح شیوه تغذیه

بزرگ کردن سینه در یک هفته با استفاده از اصلاح شیوه تغذیه عمدتا به دلیل افزایش وزن انجام می شود .اگر می خواهید به صورت طبیعی سینه های بزرگتری داشته باشید می بایست تعادل را در میان سایر اندام های بدنتان حفظ نمایید و فقط مصرف کالری خود را افزایش دهید بدین منظور می بایست از مواد غذایی سالم استفاده فرمایید.برای اطلاع از این که بدانید خوردن چه چیزهایی باعث بزرگ شدن سینه می شود؟ به ادامه سلامت وب امروز توجه بفرمایید.


1- مواد غذایی حاوی استروژن را به برنامه غذاییتان بیفزایید

استروژن نوعی هورمون زنانه است که در افزایش سینه های شما نقش موثری دارد.اگر چه بدن شما به صورت طبیعی قادر به تولید استروژن می باشد اما تمرکز بر مصرف مواد غذایی نظیر عدس، نخود، لوبیا ،محصولات لبنی مانند پنیر و ماست ،دانه شنبلیله ،مریم گلی، شبدر و میوه هایی مانند سیب، گیلاس و آلو ،سبزیجاتی مانند چغندر، هویج و خیار و دانه هایی مانند برنج، جو و گندم که حاوی هورمون زنانه استروژن است در بزرگ نمودن سینه ها نقش موثری دارد .بزرگ کردن سینه با رازیانه نیز به علت وجود استروژن فراوان در این گیاه نیز کارآمد و سودمند است .


2- از مصرف فیتواستروژن ها غافل نشوید

مصرف مواد غذایی حاوی فیتو استروژن در افزایش سایز سینه ها و بزرگ شدن سینه بعد از ازدواج اثرات بالینی اثبات شده ای به همراه دارد .بنابراین برای بزرگ نمودن سینه های خود از مصرف منابع غذایی هم چون پسته، گردو، بادام زمینی ،هلو، توت فرنگی ، تمشک، دانه کتان، لوبیا سبز و….غافل نشوید .در ادامه می توانید با مطالعه مقاله خوراکیهای مفید برای بزرگ کردن سینه+ورزشهای بزرگ کننده سینه با سایر خوراکی های موثر در افزایش سایز سینه آشنا شوید.

بهترین روش بزرگ نمودن سینه


3- اجتناب از مصرف داروهای حاوی استروژن

اگر چه خوردن غذاهایی که حاوی استروژن و فیتواستروژن هستند می تواند در افزایش سایز سینه شما موثر باشد اما این جمله بدین معنی نیست که از مکمل های حاوی استروژن برای بزرگ تر کردن سینه هایتان استفاده کنید . متاسفانه، مصرف داروهای مشابه که باعث افزایش سینه می شوند، با بروز سرطان سینه، آمبولی و سایر بیماری ها ارتباط مستقیم دارد.

استروژن و بزرگ نمودن سینه


استفاده از کرم ها و وسایل بزرگ کننده سینه

سومین راه برای بزرگ نمودن سینه بدون جراحی استفاده از کرم بزرگ کننده سینه و دستگاه وکیوم سینه می باشد که در ادامه هر دو محصول را خدمتتان معرفی می نماییم.


1- کرم بزرگ کننده سینه

کرم بزرگ کننده سینه یکی از محصولاتی است که امروزه برای افزایش سایز سینه کاربرد وسیع و گسترده ای داشته و به عنوان یکی از روش های رایج بزرگ کننده سینه شناخته شده است .این کرم ها حاوی ترکیبات استروژن و کلاژن می باشند و از این رو استفاده از آن ها علاوه بر سفت و بزرگ کردن سینه ها سبب بهبود پوست سینه و روشن شدن رنگ پوست سینه خواهند شد .برای این که در مورد کرم بزرگ کننده سینه و انواع آن اطلاعات بیشتری را کسب نمایید می توانید به مقالات منتشر شده پیشین سلامت وب به نام های کرم بزرگ کننده سینه+معرفی بهترین کرمهای بزرگ کننده و سفت کننده سینه وکرم بزرگ کننده سینه benars+بهترین کرم بزرگ کننده سینه مراجعه نموده و پس از مطالعه به راحتی کرم مورد نظر خود را سفارش دهید .

بزرگ کردن سینه با رازیانه


2- دستگاه وکیوم سینه

استفاده از دستگاه وکیوم سینه یکی از مهم ترین و موثرترین روش های افزایش سایز سینه در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. این دستگاه بر روی سینه های شما همانند یک سینه بند قرار می گیرد و سپس فشار وارده توسط پمپ این دستگاه به بافت سینه های قرار گرفته درون کاپ ها  سبب حجیم شدن سینه ها و بزرگ نمودن سینه ها خواهد شد .برای آشنایی بیشتر با این دستگاه جادویی و نحوه عملکرد آن به مقاله پیشین سلامت وب به نام دستگاه وکیوم سینه چیست؟+مضرات وکیوم سینه بر بافت سینه زنان مراجعه بفرمایید .

بزرگ نمودن سینه با دستگاه وکیوم سینه


3- روغن خراطین

روغن خراطین یکی از محصولات مهم برای حجیم سازی اندام زنانه علی الخصوص باسن و سینه می باشد .این محصول استثنایی به علت دارا بودن ترکیبات ویژه و بی نظیر در راستای بزرگ نمودن سینه می تواند نقش موثری به همراه داشته باشد.جهت بزرگ کردن سینه با روغن خراطین مراقب کلاهبردارانی که این محصول را به صورت تقلبی و بدون کیفیت ارائه می کنند باشید تا از مضرات و عوارض ناشی از محصولات غیر استاندارد در امان بمانید .اگر علاقمندید تا در مورد روغن خراطین و خواص آن در مورد افزایش سینه ها بیشتر بدانید مقاله روغن خراطین برای بزرگ کردن سینه+بزرگ کردن سایز سینه ها با استفاده از روش های خانگی را مطالعه بفرمایید.

بزرگ کردن سینه با روغن خراطین

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *