داروی گیاهی قوی برای لاغری شکم و پهلو+بهترین داروی لاغری سریع

امروزه چاقی و افزایش وزن یکی از معضلاتی است که بسیاری از افراد با آن دست به گریبانند و در نتیجه این افراد آرزو دارند سریعتر لاغر شده و اندامی ایده آل و متناسب پیدا کنند .اگر چه می بایست برای لاغری و کاهش وزن از یک برنامه غذایی مناسب پیروی کنید اما برای سرعت بخشیدن به روند کاهش وزنتان می توانید از نوشیدنی ها و داروهای گیاهی جهت لاغری سریع شکم و پهلوهایتان استفاده نمایید .نوشیدنی های گیاهی که در ذیل معرفی می شود بهترین داروی لاغری سریع شکم و پهلو به شمار می رود و با مصرف آن ها می توانید گام‌ های مؤثری در آب کردن چربی‌ های شکم برداشته و رؤیای کمر باریک شدن خود را سریعتر محقق سازید.

ژل لاغری بسیار قوی

داروی لاغری سریع چیست؟

داروی لاغری سریع یا داروی گیاهی قوی برای لاغری شکم و پهلو نوشیدنی هایی هستند که می خواهیم در سلامت وب امروز به شما معرفی نماییم .برخی از چای ها وجود دارند که می توانند در روند کاهش وزن شما موثر قلمداد شوند و تاثیرات مثبتی را در جهت لاغری بر جای بگذارند.در این میان چای سبز چربی سوزی بسیار قویست و چای سفید و سیاه در این میان نقش کمتری داشته و نوشیدنی های حاوی کافئین و یا بسیار شیرین برای رسیدن به کاهش وزن مضر می باشند .

داروی گیاهی برای لاغری شکم و پهلو


نوشیدن چای را به عادت روزمره تان تبدیل کنید

بهتر است برای استفاده از این داروی لاغری سریع نوشیدن چای را به عادت روزمره تان تبدیل کنید .برنامه منظمی برای نوشیدن چای داشته باشید بدین منظور صبح ها یک فنجان و عصرها یک فنجان چای بنوشید و حتی چای را جایگزین قهوه صبحانه تان نمایید .

گیاهان چربی سوز


از افزودن شکر به چایتان پرهیز کنید

از افزودن شکر به چایتان پرهیز نمایید و چایتان را بدون افزودن شکر مصرف نمایید و از نوشیدن چای با شیرینی ها و یا کیک ها جدا خودداری نمایید .

گیاهان لاغر کننده قوی


با نوشیدن چای از پرخوری بیش از حد جلوگیری کنید

با نوشیدن چای می توانید از پرخوری بیش از حد جلوگیری کنید .این راه روشی عالی برای تنظیم متابولیسم شماست و با نوشیدن یک فنجان چای گرم می توانید معده خود را پر کرده و از وسوسه خوردن بیشتر جلوگیری کنید .

عرقیات گیاهی برای لاغری


چای های گیاهی را از یاد نبرید

بهترین داروی لاغری سریع نوشیدن چای های گیاهیست .چای سبز و چای سفید برترین چای های گیاهی چربی سوز هستند و نوشیدن آن ها در روند کاهش وزن تاثیر بسزایی خواهد داشت .چای اولانگ نیز چای گیاهی دیگریست که به عنوان داروی لاغری سریع می تواند در لاغری سریع شکم و پهلوها موثر واقع شود و جایگزین خوبی برای نوشیدنی های پرکالری به شمار آید .

عرق گیاهی برای لاغری


از نوشیدنی های چرب پرهیز کنید

برخی از دم نوش یا نوشیدنی ها مانند دم نوش آووکادو،دم نوش کرچک ،دم نوش آلوئه ورا حاوی مقادیری از چربی می باشند و بنابراین در مصرف این نوشیدنی ها در هنگام کاهش وزن می بایست احتیاط بیشتری را رعایت نمود .همچنین نوشیدن چای های لاغری به صورت بیش از حد می تواند سبب بروز عوارض ناخواسته ای مانند استفراغ، حالت تهوع، اسهال مداوم، گرفتگی شکمی، و حتی خستگی و کم آبی بدن شود .

داروی گیاهی لاغری قوی


به محتویات تشکیل دهنده چای توجه کنید

در هنگام خرید داروی لاغری سریع یا همان چای های چربی سوز به محتویات تشکیل دهنده آن ها دقت نمایید .چرا که برخی از این چای ها طعمدار بوده و حاوی مواد افزودنی می باشند سعی کنید چای های ساده را خریداری کنید و از خرید چای های حاوی مواد افزودنی و فاقد نام و نشان شناخته شده خودداری نمایید .

عرقیات لاغری کدامند


نحوه آماده سازی چای را به صورت صحیح فرا گیرید

دم کردن چای شاید به ظاهر کار آسانی باشد اما این کار نیز قلق های مخصوص به خود را دارد و می تواند برای برخی دشوار به نظر برسد .برای ساده تر شدن این کار مقداری آب درون یک فنجان بریزید و چای مورد نظرتان را به فنجان اب اضافه کنید سپس فنجان را درون مایکرویو به مدت 2 دقیقه قرار دهید و یا برای سهولت بیشتر از یک دستگاه چای ساز استفاده کنید .استفاده از این دستگاه مزایای بی شماری دارد از جمله آماده سازی سریع و آماده ساختن میزان مناسب و کافی از چای در زمان مناسب

لاغری با عرقیات گیاهی


نوشیدن چای را در زمان کار فراموش نکنید

نوشیدن چای را در زمان کار نیز فراموش نکنید و در دورهمی های خود حتما جایی برای این نوشیدنی باز نمایید .برای استفاده از مزایای این چای ها به عنوان داروی لاغری سریع از افزودن کرم، شیر یا قند به چای خود خودداری کنید .

آماده سازی چای لاغری


روزتان را با چای آغاز کنید

روز خود را با یک فنجان تازه شروع کنید.نوشیدن انواع چای ها می توانند سبب صرفه جویی در کالری مصرفی شما در طی روز شود و از پرخوری جلوگیری نماید .

انواعچای های لاغری


نوشیدن چای سرد را فراموش کنید

نوشیدن چای سرد پس از صرف وعده های غذایی اثر متضادي در کاهش وزن دارد.برای اینکه به راحتی چربی سوزی کنید می توانید از چای گرم پس از مصرف غذا استفاده کنید تا بتوانید از این طریق علاوه بر تامین آب مورد نیاز بدنتان به راحتی کالری سوزی نمایید .

انواع چای های چربی سوز


بهترین زمان مصرف چای را بشناسید

بهترین زمان مصرف چای بین ساعت 1 تا 6 می باشد .چرا که پس از وعده ناهار می توانید کالری های اضافی را بسوزانید و شکمتان را سریعتر آب کنید.

بهترین زمان مصرف چای


نوشیدن چای قبل از شام

نوشیدن چای قبل از شام راه دیگری برای پر کردن حجم معده ،کم خوری در وعده شام و افزایش سوخت و ساز بدن پس از صرف شام می باشد .

نوشیدن چای لاغری


نوشیدن چای قبل از خواب

نوشیدن چای قبل از خواب می تواند به تنظیم خواب شبانه شما کمک بسیاری نماید .از نوشیدن نوشیدنی های حاوی کافئین قبل از شام  برای جلوگیری از خواب زدگی پرهیز نمایید و برای داشتن خوابی بهتر نوشیدنی های گیاهی مانند بابونه را قبل از خواب میل نمایید .

پرهیز از مصرف حاوی کافئین


زمان نوشیدن هر چای متفاوت می باشد

بهتر است بدانید زمان نوشیدن هر چای متفاوت می باشد و هر چای می بایست برای افزایش اثر بخشی در زمان مناسبی مصرف گردد .به عنوان مثال چای سفید می تواند روند جذب چربی ها را مختل نماید بدین منظور آن را قبل از ناهار میل کنید و چای سیاه می تواند میزان قند خون بدنتان را متعادل نگهدارد بدین منظور مصرف آن در هنگام شام مفید می باشد و نوشیدن چای سبز را به بعد از شام موکول نمایید .

عرقیات گیاهی لاغری


در مورد مصرف کافئین خود تجدید نظر نمایید

بهتر است در مورد مصرف کافئین خود در طی روز تجدید نظر نمایید .برخی از نوشیدنی ها مانند قهوه حاوی کافئین می باشند و سطح بالای کافئین می تواند در برخی از افراد به بی خوابی، نگرانی و علائم مضری منجر شود .

 


نوشیدن چای را در اولویت رژیم کاهش وزنتان قرار دهید

برای بهره مندی از یک برنامه غذایی سالم و استفاده از یک رژیم کاهش وزن نوشیدن چای را در اولویت قرار دهید و در کنار پیروی از از یک برنامه غذایی سالم با نوشیدن چای های لاغری نتایج سریعتری را کسب نمایید .

رژیم کاهش وزن و لاغری


داروی گیاهی برای لاغری شکم و پهلو را بشناسید

با شناخت داروی گیاهی برای لاغری شکم و پهلو می توانید  سریعتر لاغر شوید .برخی از داروهای گیاهی مانند زنجبیل ،لیموترش،دارچین ،گریپ فروت و … را اگر به عنوان یک دم نوش استفاده کنید می توانید اثرات شگفت انگیزی را در کاهش سایز و لاغریتان مشاهده نمایید .

لاغری شکم و پهلو


مهم ترین چای های لاغری را بشناسید

چای های حاوی گیاهان چربی سوز بهترین گزینه برای لاغری به شمار می روند .در این میان بهتر است با مهم ترین چای های لاغری آشنا شوید :

 1. دم نوش سیر بهترین دم نوش چربی سوز پس از شام است که می تواند مشکلات گوارشی شما را نیز تسکین دهد.
 2. دم نوش نعناع با کنترل اشتها عمل هضم غذا را سرعت می بخشد .
 3. چای رز از یبوست جلوگیری کرده و با دارا بودن املاح فراوان مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را تامین می کند .و….

مهم ترین چای های لاغری


با نوشیدن چای آرامش را تجربه کنید

با نوشیدن چای هایی مانند بابونه ،گل ساعتی ،گل گاوزبان و … می توانید بر استرس روزمره خود غلبه نموده و آرامش را احساس کنید .

کسب آرامش با نوشیدن چای


نوشیدنی های چربی سوز را بشناسید

شناخت نوشیدنی های چربی سوز به شما کمک خواهد نمود تا با استفاده از یک داروی لاغری سریع  به نتیجه ایده آل خود در مدت کوتاهی دست پیدا کنید .این نشویدنی ها با افزایش متابولیسم بدن سبب چربی سوزی بیشتر می شوند .در ادامه شما را با گیاهان لاغر کننده قوی و عرقیات گیاهی برای لاغری آشنا می کنیم .

نوشیدنی های چربی سوز


معرفی داروی گیاهی لاغری قوی

در زیر به چند نمونه از داروی گیاهی لاغری قوی اشاره می نماییم .هر کدام از این داروها با داشتن مکانیسم متفاوت در روند کاهش وزن تاثیر گذار بوده و با دارا بودن خواص متفاوت می توانند به شیوه ای متفاوت موجب کاهش وزن گردند .

 1. گیاهان دارویی مانند سنا ،زنیان ،گل راعی ،گل ختمی ،گل سرخ و ….سبب هضم سریع غذا و غیر قابل جذب نمودن مجدد غذا می گردند و از این طریق موجب کاهش وزن می گردند.
 2. گیاهانی مانند آنیسون ،زیره ،سیاه دانه با افزایش عملکرد غدد تیروئید سبب افزایش میزان چربی سوزی و در نتیجه لاغری می گردند.
 3. سرکه سیب،آب لیمو ترش تازه ،چای سبز و ترشیجات با حل نمودن چربی ها از نفوذ آن ها در بدن جلوگیری می کنند .

عرقیات لاغری کدامند؟

اکنون که به انتهای این مقاله نزدیک می شویم می خواهیم به شما بگوییم که عرقیات لاغری کدامند و بهترین آن ها را خدمت عزیزانی که از اضافه وزن رنج می برند معرفی نماییم .

 1. عرق نعناع با افزایش حرارت معده سبب افزایش عمل هضم غذا در معده شده و از این طریق میزان چربی سازی را در بدن کاهش می دهد .
 2. عرق زیره بهترین عرق گیاهی برای لاغری محسوب می شود .این عرق گیاهی با دارا بودن خواص چربی سوزی قوی و رفع اشتهای کاذب در شما در کاهش وزن و لاغری اثر مثبت و تعیین کننده ای دارد .
 3. عرق  کاسنی  نیز با دفع مواد زائد از کبد علاوه بر درمان کبد چرب در لاغری مفید بوده می توانند شما را سریع لاغر نمایند.
 4. ترکیب سرکه انگبین با کاسنی نیز نوشیدنی چربی سوز دیگریست که می تواند در کاهش وزن شما اثر بسزایی به همراه داشته باشد .
 5. در نهایت اینکه با مصرف عرق شوید ،عرق نارنج ،عرق شاتره نیز می توانید در رژیم های کاهش وزن نتایج موفقیت آمیز و سریعتری را کسب نمایید .ژل لاغری سه روزه

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

 1. نودی گفت:

  عالی قشنگ بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *