امروز:28/01/2023
از بین بردن چین و چروک

کرم پریکاتن prikaten ,بهترین کرم ضد چروک2017+روشهای از بین بردن چین و چروک

6 یک نظر

 1. ک. ا. پاسخ

  با سلام

  آیا در کرم پریکاتین همچنین موادی نیز وجود دارد که قادر به لایه-برداری ملایم در طی زمان نیز باشند؟ البته تاثیر این کرم، با قابلیت آبرسانی به پوست و نیز کمک به ساخت کلاژن و … (مشابه برخی کرمها و محصولات دیگر که با چروک و لیفتینگ مقابله “نسبی” میکنند)، در کاهش نسبی ولی در حد خود مهمِ چین و چروکها به ویژه در محدوده سنی 30 تا 70 سال قابل قبول است؛ اما آنچه در مورد کمک این کرم به سم-زدایی پوست گفته میشود و یا آنچه در مورد مقابله آن با اثراتِ مضرِ UV بیان میشود دقیقا با چه مکانیزمی و بنا به وجود چه موادی در آن صورت میگیرد؟ ممنون میشوم اگر پاسخ این پرسشها را بدانم.

  البته شخصا مایل به توصیه این محصول در موارد مقتضی میباشم؛ محصولی که ادعای خارجی بودن ندارد، و خودشان میگویند بر اساس فرمول فرانسوی آن و با استفاده از عصاره فیتوپلانکتونها، در ایران ساخته میشود.

  به نظر بنده این گونه محصولات به ویژه اگر بعد از میکرونیدلینگ (البته به روش مناسب و با دستگاهی با فن-آوری و “سرعت بالا” مثلا با دستگاههای میکرونیدلینگ ساخت شرکت#) به مدت زمان کافی انجام شده و در فواصل زمانی مقتضی هم تکرار گردند بیشتر خواهد بود. “شیوه زندگی” و تغذیه و نوشیدن و ورزش و خواب و مکملهای مناسب هم صدالبته جای خود را دارند.

  پیروز باشید.

  1. مهشید روحی پاسخ

   با سلام
   من یه سوال داشتم
   چطور میشه که پریکاتن ادعای خارجی بودن نداره ولی تمام تبلیغاتش را تو کشور خارجی ساخته شده در ضورتی که کالا کاملا ایرانی و کیفیت پایینی داره!!
   این عوام فریبی شرکت ایرانی پریکاتن نیست؟

 2. پزشک آینده (به زودی) پاسخ

  کرم لیفت لیزر عالیه من قبلا به سفارش یکی از پزشکان دانشکده مون استفاده کردم و پوستم رو علاوه بر صاف کردن و جوانسازی شفاف کرده بود ولی در مورد پریکاتن چیزی توی سایتهای خارجی پیدا نکردم به نظرم این محصول اصلا خارجی نیست حالا نمیدونم این سایت که در زمینه سلامتی هست داره براش تبلیغ میکنه?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.